Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Отзывы о компании Пан Марципан
Татьяна Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Благодарю за прекрасный сервис и очень качественный товар! Открытый наугад из купленных на пробу кофе просто деликатес! Рекомендую! Пробуем дальше и заказываем тут же еще! С ув.Т.
Комментарий продавца
Дякуємо дуже за теплий відгук і Ваші рекомедації! Чекаємо на Вас знову! З повагою, Пан Марципан!
Віталій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій Л.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вітання! Нажаль, але перший досвід покупки у даного продавця доволі негативний - недешева преміального сегменту кава виявилася повною підробкою( - усі смакові якості і характеристики (зерна, як відходи, за гірокотою і ароматом гірше вже мабуть не могло б бути) у порівнянні з попередніми замовленнями ні в яке порівняння... Для порівняння ОРО з того ж оптового ринку на Кільцевій, яке беремо роками у провірених продавців.. якби купили за 300грн, було б зрозуміло про що йде мова (як на тому ж ринку у відкритому ангарі у лариках ОРО пропонують), але одержати за 700грн таку каву - це вже занадто... Пан Марципан, Ваш постачальник чи Ви особисто, - це вже перебір...
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук! Ми обов'язково приймемо це до уваги і будемо ставати ще краще! Приносимо вибачення за незручність
Алла Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Микола Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
АНАСТАСИЯ Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталя Р.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Я так і не змогла оформити замовлення. Марно стратила три дні безкінечних намагань оформити замовлення. Врешті решт, без проблем, за п'ять хвилин замовила на іншому сайті. Мій товар в дорозі. Мені шкода, що такий безлад на промі.
Комментарий продавца
Нам теж прикро, що спвіпраця не відбулась. В даному випадку не розуміємо, чому негативний відгук Ви залишили саме нам, оскільки ми, так само як і покупці, залежні від програмного забезпечення Прому, і відповідальності за його технічні помилки нести не можемо. Радимо продублюваати Ваш відгук в Гугл-плеї або на сторінці Прома в соцмережах.
Благодарю за прекрасный сервис и очень качественный товар! Открытый наугад из купленных на пробу кофе просто деликатес! Рекомендую! Пробуем дальше и заказываем тут же еще! С ув.Т.
Дякуємо дуже за теплий відгук і Ваші рекомедації! Чекаємо на Вас знову! З повагою, Пан Марципан!
Вітання! Нажаль, але перший досвід покупки у даного продавця доволі негативний - недешева преміального сегменту кава виявилася повною підробкою( - усі смакові якості і характеристики (зерна, як відходи, за гірокотою і ароматом гірше вже мабуть не могло б бути) у порівнянні з попередніми замовленнями ні в яке порівняння... Для порівняння ОРО з того ж оптового ринку на Кільцевій, яке беремо роками у провірених продавців.. якби купили за 300грн, було б зрозуміло про що йде мова (як на тому ж ринку у відкритому ангарі у лариках ОРО пропонують), але одержати за 700грн таку каву - це вже занадто... Пан Марципан, Ваш постачальник чи Ви особисто, - це вже перебір...
Дякуємо за Ваш відгук! Ми обов'язково приймемо це до уваги і будемо ставати ще краще! Приносимо вибачення за незручність
Я так і не змогла оформити замовлення.
Марно стратила три дні безкінечних намагань оформити замовлення. Врешті решт, без проблем, за п'ять хвилин замовила на іншому сайті. Мій товар в дорозі. Мені шкода, що такий безлад на промі.
Нам теж прикро, що спвіпраця не відбулась. В даному випадку не розуміємо, чому негативний відгук Ви залишили саме нам, оскільки ми, так само як і покупці, залежні від програмного забезпечення Прому, і відповідальності за його технічні помилки нести не можемо.
Радимо продублюваати Ваш відгук в Гугл-плеї або на сторінці Прома в соцмережах.