Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Отзывы о компании Пан Марципан
Александр А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Быстро отправили, всё соответствует.
Вікторія В.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Обслуговування гарне,зворотній звʼязок швидкий. Та упаковка товару,я вважаю,не належна. Паштет приїхав в картонній коробці без термозберігання. Вздутий та рідкий всередині. Ризикнули спробувати. Відкрили (взірвали,так сказать) та паштет просто витік. Запах тухлий і квасковатий!!! Паштет при транспортуванні зіпсувався!!! Краще візьміть плату за термо бокс. Перевозити паштет в такій жарі в картонній коробці 😡🤷♀️
Владимир Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юрий Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Игорь К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Петро К.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовленяя дуже довго оформлялось вже 3 дні чекаю на нього
Комментарий продавца
Ваше замовлення було оформлене 16 серпня і в той же день воно було відправлене. Оскільки воно їхало через всю Україну, навіть найшвидшому перевізнику (Новій пошті) знадобилося майже три дні на його доставку. На жаль, від нас не залежить швидкість доставки замовлень, втім ми зробили усе можливе, щоб Ваше замовлення виїхало він нас майже одразу ж після оформлення. Тому коментар щодо довгого оформлення вважаємо недоцільним, адже замовлення було оброблене майже одразу і оперативно відправлене.
Быстро отправили, всё соответствует.
Обслуговування гарне,зворотній звʼязок швидкий. Та упаковка товару,я вважаю,не належна. Паштет приїхав в картонній коробці без термозберігання. Вздутий та рідкий всередині. Ризикнули спробувати. Відкрили (взірвали,так сказать) та паштет просто витік. Запах тухлий і квасковатий!!! Паштет при транспортуванні зіпсувався!!! Краще візьміть плату за термо бокс. Перевозити паштет в такій жарі в картонній коробці 😡🤷♀️
Замовленяя дуже довго оформлялось вже 3 дні чекаю на нього
Ваше замовлення було оформлене 16 серпня і в той же день воно було відправлене. Оскільки воно їхало через всю Україну, навіть найшвидшому перевізнику (Новій пошті) знадобилося майже три дні на його доставку. На жаль, від нас не залежить швидкість доставки замовлень, втім ми зробили усе можливе, щоб Ваше замовлення виїхало він нас майже одразу ж після оформлення. Тому коментар щодо довгого оформлення вважаємо недоцільним, адже замовлення було оброблене майже одразу і оперативно відправлене.
Супер продавець!😍🎉