Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Отзывы о компании Пан Марципан
Олена С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) Мирного неба, хорошого дня!
Андрей И.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку І Ваш вибір) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
Марія Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
запаковані дуже надійно. шампуні гарні. магазин рекомендую
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір)звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Олег Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Катерина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово. Рекомендую!
Комментарий продавца
Дякуєм за високу оцінку і рекомендацію) приємно, до сподобалась наша крамничка) звертайтесь по потребі?
Вячеслав Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
юлія ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Ольга М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Маринич Н.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) мирного неба, хорошого дня)
Наталия З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуууууже задоволена! Замовляю чай завжди тільки в цьому магазині. Гарне й швидке обслуговування. Дякую!
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
Дякуєм за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) Мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм Вам за високу оцінку І Ваш вибір) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
запаковані дуже надійно. шампуні гарні. магазин рекомендую
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір)звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Все чудово. Рекомендую!
Дякуєм за високу оцінку і рекомендацію) приємно, до сподобалась наша крамничка) звертайтесь по потребі?
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) мирного неба, хорошого дня)
Дуууууже задоволена! Замовляю чай завжди тільки в цьому магазині. Гарне й швидке обслуговування. Дякую!
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)