Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Отзывы о компании Пан Марципан
Елена Н.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм за високу оцінку) хорошого мирного дня!
Тетяна Р.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм за високу оцінку нашої праці) звертайтесь по потребі) мирного неба, хоошого дня!
Тетяна Р.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей)
Лідія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Ольга Б.
Отлично
Все, як завжди, на вищому рівні!) Завжди приємно робити замовлення 👍
Комментарий продавца
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємо, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Олександра С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Лілія П.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм за відгук і оцінку нашої праці) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба і хорошого дня!
Дмитро С.
Отлично
Гарні люди )))
Комментарий продавца
Дякуєм Дмитро за високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей!
Юлія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все смачне, добре упаковано, швидко відправили. Дякую!
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
Світлана М.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм за високу оцінку) хорошого мирного дня!
Дякуєм за високу оцінку нашої праці) звертайтесь по потребі) мирного неба, хоошого дня!
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей)
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Все, як завжди, на вищому рівні!) Завжди приємно робити замовлення 👍
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємо, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм за відгук і оцінку нашої праці) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба і хорошого дня!
Гарні люди )))
Дякуєм Дмитро за високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей!
Все смачне, добре упаковано, швидко відправили. Дякую!
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня!