Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Отзывы о компании Пан Марципан
Сергій Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий продавець з приємними цінами! Не вперше замовляю тут товар, та не в останнє! Дуже подобається підхід до організації відправлень. Всім рекомендую! Слава Україні!
Комментарий продавца
Героям Слава! Дякуєм за високу оцінку і хороші слова! Дякуєм, що обираєте нас! До нових зустрічей)
Тетяна Є.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм за високу оцінку! Приємно, що обираєте нас! Мирного хорошого дня)
Безкровная Е.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень обидно,что на фото сгущенка Адвокат а по факту обычная пришла!!
Комментарий продавца
Дякуєм Вам, Олено, за оцінку нашої праці і зауваження) На майбутнє будем уважніші) Мирного хорошого дня!
Анастасия К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена покупкою , обслуговуванням ! Дякую !!!
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку! Приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі)
Наталія С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Як завжди все дуже смачно і швидко) Дякую Вам, ще повернусь за улюбленими шоколадками)))
Комментарий продавца
Дякуєм за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до зустрічі)
Лідія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже Вам дякую за швидкість виконання мого замовлення, приємно спілкуватись с таким продавцем. Заказ складався з 11 позицій, все дуже якісне, свіже і гарно упаковано. Гарної та плідної праці Вам.
Комментарий продавца
Дуже Вам дякуєм за високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку)Смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
юрий м.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) миру усім нам)
Олена Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуєм Вам ща високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Чудовий продавець з приємними цінами! Не вперше замовляю тут товар, та не в останнє! Дуже подобається підхід до організації відправлень. Всім рекомендую! Слава Україні!
Героям Слава! Дякуєм за високу оцінку і хороші слова! Дякуєм, що обираєте нас! До нових зустрічей)
Дякуєм за високу оцінку! Приємно, що обираєте нас! Мирного хорошого дня)
Очень обидно,что на фото сгущенка Адвокат а
по факту обычная пришла!!
Дякуєм Вам, Олено, за оцінку нашої праці і зауваження) На майбутнє будем уважніші) Мирного хорошого дня!
Дуже задоволена покупкою , обслуговуванням ! Дякую !!!
Дякуєм Вам за високу оцінку! Приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі)
Як завжди все дуже смачно і швидко) Дякую Вам, ще повернусь за улюбленими шоколадками)))
Дякуєм за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до зустрічі)
Дуже Вам дякую за швидкість виконання мого замовлення, приємно спілкуватись с таким продавцем. Заказ складався з 11 позицій, все дуже якісне, свіже і гарно упаковано. Гарної та плідної праці Вам.
Дуже Вам дякуєм за високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку)Смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) миру усім нам)
Дякуєм Вам ща високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Дякуєм Вам за високу оцінку) до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) до нових зустрічей)