Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Відгуки про компанію Пан Марципан
Александр А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Быстро отправили, всё соответствует.
Вікторія В.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обслуговування гарне,зворотній звʼязок швидкий. Та упаковка товару,я вважаю,не належна. Паштет приїхав в картонній коробці без термозберігання. Вздутий та рідкий всередині. Ризикнули спробувати. Відкрили (взірвали,так сказать) та паштет просто витік. Запах тухлий і квасковатий!!! Паштет при транспортуванні зіпсувався!!! Краще візьміть плату за термо бокс. Перевозити паштет в такій жарі в картонній коробці 😡🤷♀️
Владимир Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрий Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Игорь К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Тетяна П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Петро К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовленяя дуже довго оформлялось вже 3 дні чекаю на нього
Коментар продавця
Ваше замовлення було оформлене 16 серпня і в той же день воно було відправлене. Оскільки воно їхало через всю Україну, навіть найшвидшому перевізнику (Новій пошті) знадобилося майже три дні на його доставку. На жаль, від нас не залежить швидкість доставки замовлень, втім ми зробили усе можливе, щоб Ваше замовлення виїхало він нас майже одразу ж після оформлення. Тому коментар щодо довгого оформлення вважаємо недоцільним, адже замовлення було оброблене майже одразу і оперативно відправлене.
Быстро отправили, всё соответствует.
Обслуговування гарне,зворотній звʼязок швидкий. Та упаковка товару,я вважаю,не належна. Паштет приїхав в картонній коробці без термозберігання. Вздутий та рідкий всередині. Ризикнули спробувати. Відкрили (взірвали,так сказать) та паштет просто витік. Запах тухлий і квасковатий!!! Паштет при транспортуванні зіпсувався!!! Краще візьміть плату за термо бокс. Перевозити паштет в такій жарі в картонній коробці 😡🤷♀️
Замовленяя дуже довго оформлялось вже 3 дні чекаю на нього
Ваше замовлення було оформлене 16 серпня і в той же день воно було відправлене. Оскільки воно їхало через всю Україну, навіть найшвидшому перевізнику (Новій пошті) знадобилося майже три дні на його доставку. На жаль, від нас не залежить швидкість доставки замовлень, втім ми зробили усе можливе, щоб Ваше замовлення виїхало він нас майже одразу ж після оформлення. Тому коментар щодо довгого оформлення вважаємо недоцільним, адже замовлення було оброблене майже одразу і оперативно відправлене.
Супер продавець!😍🎉