Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Відгуки про компанію Пан Марципан
Олена С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) Мирного неба, хорошого дня!
Андрей И.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку І Ваш вибір) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
Марія Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
запаковані дуже надійно. шампуні гарні. магазин рекомендую
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір)звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Олег Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Катерина Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все чудово. Рекомендую!
Коментар продавця
Дякуєм за високу оцінку і рекомендацію) приємно, до сподобалась наша крамничка) звертайтесь по потребі?
Вячеслав Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
юлія ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Ольга М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Маринич Н.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) мирного неба, хорошого дня)
Наталия З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуууууже задоволена! Замовляю чай завжди тільки в цьому магазині. Гарне й швидке обслуговування. Дякую!
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
Дякуєм за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) Мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм Вам за високу оцінку І Ваш вибір) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
запаковані дуже надійно. шампуні гарні. магазин рекомендую
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір)звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Дякуєм Вам за високу оцінку і Ваш вибір) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Все чудово. Рекомендую!
Дякуєм за високу оцінку і рекомендацію) приємно, до сподобалась наша крамничка) звертайтесь по потребі?
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня)
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) мирного неба, хорошого дня)
Дуууууже задоволена! Замовляю чай завжди тільки в цьому магазині. Гарне й швидке обслуговування. Дякую!
Дякуєм Вам за високу оцінку) дякуєм, що обираєте нас) смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)