Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Відгуки про компанію Пан Марципан
Елена Н.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм за високу оцінку) хорошого мирного дня!
Тетяна Р.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм за високу оцінку нашої праці) звертайтесь по потребі) мирного неба, хоошого дня!
Тетяна Р.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей)
Лідія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Ольга Б.
Відмінно
Все, як завжди, на вищому рівні!) Завжди приємно робити замовлення 👍
Коментар продавця
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємо, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Олександра С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Лілія П.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм за відгук і оцінку нашої праці) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба і хорошого дня!
Дмитро С.
Відмінно
Гарні люди )))
Коментар продавця
Дякуєм Дмитро за високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей!
Юлія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все смачне, добре упаковано, швидко відправили. Дякую!
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
Світлана М.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм за високу оцінку) хорошого мирного дня!
Дякуєм за високу оцінку нашої праці) звертайтесь по потребі) мирного неба, хоошого дня!
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей)
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня)
Все, як завжди, на вищому рівні!) Завжди приємно робити замовлення 👍
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємо, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм за відгук і високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба, хорошого дня!
Дякуєм за відгук і оцінку нашої праці) приємно, що вподобали нашу крамничку) мирного неба і хорошого дня!
Гарні люди )))
Дякуєм Дмитро за високу оцінку) приємно, що сподобалась наша крамничка) до нових зустрічей!
Все смачне, добре упаковано, швидко відправили. Дякую!
Дякуєм Вам за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) мирного неба, хорошого дня!