Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
Відгуки про компанію Пан Марципан
Сергій Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий продавець з приємними цінами! Не вперше замовляю тут товар, та не в останнє! Дуже подобається підхід до організації відправлень. Всім рекомендую! Слава Україні!
Коментар продавця
Героям Слава! Дякуєм за високу оцінку і хороші слова! Дякуєм, що обираєте нас! До нових зустрічей)
Тетяна Є.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм за високу оцінку! Приємно, що обираєте нас! Мирного хорошого дня)
Безкровная Е.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень обидно,что на фото сгущенка Адвокат а по факту обычная пришла!!
Коментар продавця
Дякуєм Вам, Олено, за оцінку нашої праці і зауваження) На майбутнє будем уважніші) Мирного хорошого дня!
Анастасия К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена покупкою , обслуговуванням ! Дякую !!!
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку! Приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі)
Наталія С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як завжди все дуже смачно і швидко) Дякую Вам, ще повернусь за улюбленими шоколадками)))
Коментар продавця
Дякуєм за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до зустрічі)
Лідія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже Вам дякую за швидкість виконання мого замовлення, приємно спілкуватись с таким продавцем. Заказ складався з 11 позицій, все дуже якісне, свіже і гарно упаковано. Гарної та плідної праці Вам.
Коментар продавця
Дуже Вам дякуєм за високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку)Смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
юрий м.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) миру усім нам)
Олена Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм Вам ща високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Чудовий продавець з приємними цінами! Не вперше замовляю тут товар, та не в останнє! Дуже подобається підхід до організації відправлень. Всім рекомендую! Слава Україні!
Героям Слава! Дякуєм за високу оцінку і хороші слова! Дякуєм, що обираєте нас! До нових зустрічей)
Дякуєм за високу оцінку! Приємно, що обираєте нас! Мирного хорошого дня)
Очень обидно,что на фото сгущенка Адвокат а
по факту обычная пришла!!
Дякуєм Вам, Олено, за оцінку нашої праці і зауваження) На майбутнє будем уважніші) Мирного хорошого дня!
Дуже задоволена покупкою , обслуговуванням ! Дякую !!!
Дякуєм Вам за високу оцінку! Приємно, що вподобали нашу крамничку) звертайтесь по потребі)
Як завжди все дуже смачно і швидко) Дякую Вам, ще повернусь за улюбленими шоколадками)))
Дякуєм за високу оцінку) смакуйте на здоров‘я) до зустрічі)
Дуже Вам дякую за швидкість виконання мого замовлення, приємно спілкуватись с таким продавцем. Заказ складався з 11 позицій, все дуже якісне, свіже і гарно упаковано. Гарної та плідної праці Вам.
Дуже Вам дякуєм за високу оцінку) приємно, що вподобали нашу крамничку)Смакуйте на здоров‘я і до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) звертайтесь по потребі) миру усім нам)
Дякуєм Вам ща високу оцінку) звертайтесь по потребі)
Дякуєм Вам за високу оцінку) до нових зустрічей)
Дякуєм Вам за високу оцінку) до нових зустрічей)